Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

zdjęcie przedstawia mieszkanie we Wrocławiu na sprzedaż w dzielnicy Psie PoleWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 1 300 zł/m-c.

Rozmieszczenie poszczególnych pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc

Mieszkanie umeblowane i wyposażone do zamieszkania od zaraz. Sprawna komunikacja oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Cena najmu 1 300 zł + 436 zł czynsz administracyjny + prąd wg. wskazań licznika. Wymagana kaucja 1 700 zł. Polecam i zapraszam na prezentacje.

Mieszkanie w ofercie bezpośredniej, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14965)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...