Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży na Psim Polu we WrocławiuWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 340 000 zł. Mieszkanie dla osób ceniących ciszę oraz korzystne położenie. Mieszkanie przestronne, w pełni rozkładowe.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– kuchnia
– salon
– balkon
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie posiada ogrzewanie miejskie. Mieszkanie sprzedawane wraz z całym wyposażeniem. Cena: 340 000 zł. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony. Przestronna i jasna klatka schodowa. Wokół budynku starannie zagospodarowane tereny zielone oraz liczne miejsca postojowe. W sąsiedztwie mieszkania: centrum handlowe, sklepy, komunikacja miejska.

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: Okna: PCV. Podłogi: parkiet, wykładzina dywanowa. Balkon: tak. Kuchnia: odrębna, z oknem. Parking: odpowiednia ilość miejsc wokół budynku. Piwnica: tak.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-657)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 604 349 305
e-mail: g.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...