Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu, Psie PoleWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 59,21 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku, w dzielnicy Psie Pole (Karłowice) we Wrocławiu za cenę 275 000 zł. Mieszkanie jest zadbane.

Mieszkanie o interesującym rozkładzie pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + jadalnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon.

Mieszkanie z piwnicą. Istnieje możliwość korzystania ze strychu. Typ ogrzewania: elektryczne. Istnieje możliwość wymiany ogrzewania na centralne gazowe. Czynsz wynosi ok. 300 zł/m-c.

Kamienica należy do zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wybudowanej i oddanej do użytku na początku lat 30. XX wieku. Technologia budowlana: cegła. Budynki są w dobrym stanie. Sprawnie działa wspólnota mieszkaniowa. Budynek przeszedł w ostatnim czasie prace remontowe: miał miejsce remont dachu, wymiana drzwi do bramy od strony podwórza, wymiana okien na plastykowe na klatce schodowej. W planach jest remont klatki schodowej oraz wymiana okien w piwnicy i na strychu. Spokojni, życzliwi sąsiedzi. Na klatce mieszkają głównie młodzi ludzie.

Mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji. Sprawne połączenie z centrum miasta, a także z pozostałymi dzielnicami (Psie Pole, Śródmieście itd.). Mieszkanie znajduje się około 700 metrów od pętli tramwajowej i autobusowej na placu Kromera (z placu Kromera odjeżdżają linie tramwajowe 6, 11, 23 oraz autobusowe A, D, N, 115, 116, 118, 128, 130, 305 i in.). Kilkadziesiąt metrów od kamienicy znajduje się przystanek autobusowy linii nr 128 i 130. Odległość od placu Dominikańskiego i Starego Miasta wynosi około 5 km.

Dostępna infrastruktura: Urząd Miasta Wrocławia, instytucje bankowe, sklepy i hurtownie meblarskie, sklepy, instytucje bankowe, Lidl, CH Korona i in. W pobliżu również Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gronkowskiego przy ul. Koszarowej, siedziby wydziałów Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki Wrocławskiej, siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych, placówki edukacyjne, służba zdrowia, gabinety lekarskie, warsztaty i in.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15723)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...