Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki, wynajem

salon w mieszkaniu na wynajem we Wrocławiu, dzielnica KrzykiWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 400 zł/m-c. Mieszkanie zlokalizowane w ok. ulicy Sudeckiej. W okolicy liczne punkty handlowo-usługowe, przychodnie, szkoły, uczelnie wyższe, tereny zielone (Park Południowy, Park Skowroni), bardzo dobra komunikacja miejska (Rondo Powstańców Śląskich/Sztabowa).

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój

Niewątpliwie dużym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja oraz możliwości komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Mieszkanie w pełni wyposażone. Wszystkie media miejskie. Cena: 1 400 zł czynsz ok. 500 zł prąd.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (150-625)

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 604 349 305
e-mail: g.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...