Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki, sprzedaż

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu we Wrocławiu na sprzedażWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 107,47 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1904 roku, w Śródmieściu Wrocławia za cenę 460 000 zł. Mieszkanie doskonałe dla rodziny z dziećmi, również jako inwestycja pod wynajem ze względu na lokalizację (blisko Placu Grunwaldzkiego, bezpośredni dojazd do centrum– tramwaj linii 3 i 5). Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Mieszkanie rozkładowe, składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze

Mieszkanie przeszło kapitalny remont, podczas którego wymieniono instalację elektryczną i grzewczą oraz wstawiono okna PCV. Mieszkanie wysokie na 3,30 m. Mieszkanie w dobrym standardzie: na podłogach w pokojach panele (w jednym z nich deska barlinecka), natomiast kuchnia, łazienka, wc i przedpokój w kaflach. Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże nowoczesna instalacja alarmowa.

Mieszkanie relatywnie ekonomiczne w utrzymaniu: czynsz 330 zł (w tym zimna woda na 4 osoby) + fundusz remontowy 107 zł + gaz + prąd. Ogrzewanie gazowe (piec 2-funkcyjny).

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15757)

Kontakt:
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...