Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki, sprzedaż

na zdjęciu mieszkanie w stanie surowym do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 82,11 m2 usytuowane na II piętrze (poddasze), w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Krzyki (Ołtaszyn), we Wrocławiu za cenę 435 000 zł. Świetna lokalizacja – mieszkanie położone w rejonie ulicy Grota-Roweckiego.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + aneks kuchenny + balkon + 2 sypialnie + łazienki z wc + antresola + przedpokój

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie ciepłe, jasne z przestronnym balkonem od strony salonu. W okolicy niska zabudowa, bliskość wielu terenów rekreacyjnych jak Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, Park Południowy czy Park Kleciński. Centrum handlowo-usługowego okolicy tworzy Park Handlowy Bielany. Do mieszkania można dokupić miejsce postojowe w garażu na poziomie -1 wraz z komórką lokatorską: dodatkowo płatne 25 000 zł.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-694)

Kontakt:
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...