Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 29 m2 mieszczące się na VI piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 225 000 zł.

Mieszkanie jest niesłychanie komfortowe i wygodne.
Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Największą zaletą, którą docenią przede wszystkim studenci, jest bliskość Uniwersytetu Ekonomicznego. Ponadto, mieszkanie znajduje się w dobrym punkcie pod względem komunikacyjnym. Dogodne i szybkie połączenie z centrum i pozostałymi częściami miasta. Blisko sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie. Na terenie osiedla dużo miejsc postojowych.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-775)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...