Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie prezentuje ekskluzywny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60 m2 usytuowane na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu (dzielnica Krzyki) za cenę 2 700 zł/m-c. Rozkład pokoi i pomieszczeń w apartamencie przedstawia się następująco:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– garderoba
– przedpokój

Apartament do wynajęcia wraz z parkingowym miejscem w garażu podziemnym. Apartament nowy, jeszcze nie zamieszkały, w pełni umeblowany i wyposażony. Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem AGD. Okna PCV, na podłogach panele i kafle.

Ogromną zaletą apartamentu jest jego lokalizacja w prestiżowej inwestycji. Blisko liczne punkty usługowe, sklepy, liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta. Apartament dostępny od zaraz. Przy wynajmie apartamentu wymagana jest kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-791)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...