Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu widok z zewnątrz na wieżowiec we Wrocławiu, w którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanieWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 48,90 m2 znajdujące się na VI piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1975 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 285 000 zł. Mieszkanie po remoncie. Sprzedaż bezpośrednia. Wynagrodzenie dla biura opłacone przez sprzedającego.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi i pomieszczeń: salon + przedpokój + sypialnia + kuchnia + balkon + łazienka z wc. Mieszkanie w tak zwanym pełnym rozkładzie, dwustronne, bardzo słoneczne. Mieszkanie doskonale nadaje się również jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie usytuowane w budynku po generalnym remoncie ( wymienione instalacje, nowa elewacja, wyremontowana klatka schodowa i nowa winda). Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym, bowiem zaledwie 50 m od budynku usytuowany jest przystanek zbiorwowej komunikacji miejskiej autobusowej i tramwajowej. W sąsiedztwie znajduje się centrum handlowe Borek.

Mieszkanie bez żadnych obciążeń. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3051)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 24
Tel. +48 665 165 995

Inne w tej kategorii...