Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu

Wrocław, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 42,50 m2 usytuowane na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, we Wrocławiu, dzielnica Krzyki za cenę 265 000 zł. Cena do negocjacji. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu wygląda następująco:
– antresola
– balkon
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– sypialnia

Mieszkanie niezwykle estetycznie wykończone, słoneczne, klimatyczne. W najwyższym punkcie wysokość pomieszczeń wynosi 4,5 m. Mieszkanie do sprzedaży wraz z garażem (wliczone już w cenę). Przed garażem dodatkowo jedno miejsce postojowe. Ogrzewanie centralne, kotłownia dla całego budynku. Znakomita lokalizacja – mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, blisko Bielany Wrocławskie. Łatwy i dogodny dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15800)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...