Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu budynek we Wrocławiu, w którym znajduje się oferowane na sprzedaż mieszkanieWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 mieszczące się na IV piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2014 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 1 800 zł/m-c. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania przez pracujące małżeństwo albo osoby samotne.

Mieszkanie bardzo zadbane i estetycznie urządzone. Do zalet mieszkania warto jeszcze zaliczyć atrakcyjną lokalizację (15 minut spacerem od Rynku), w znanej i prestiżowej inwestycji deweloperskiej. Mieszkanie składa się z:
– salonu
– sypialni
– balkonu
– aneksu kuchennego
– przedpokoju
– łazienki z wc

Mieszkanie kompletnie umeblowane. Wszystkie pomieszczenia wyposażone w meble. Osiedle zlokalizowane jest na Przedmieściu Oławskim. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i zielonym, miłym dla oka dziedzińcem. Mimo, że jest to ścisłe śródmieście, nie nie ma problemu z parkowaniem. Wynajmujący ma do dyspozycji strzeżone naziemne miejsca postojowe jak również niestrzeżone miejsca bezpośrednio przy budynku. Osiedle ogrodzone, objęte całodobową ochroną. (114-294)

Kontakt:
e-mail: g.mandziuk@wgn.pl
Tel. +48 603 750 966

Inne w tej kategorii...