Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

wizualizacja mieszkania na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 6-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 109 m2 położone na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 480 000 zł. Mieszkanie 2-poziomowe, wykończone pod klucz. Lokalizacja na granicy pięknie zagospodarowanego, malowniczego parku, w okolicach dzielnicy Jagodno. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie. Na zdjęciu przykładowa aranżacja wnętrza.

Rozkład pokoi:
POZIOM 1: kuchnia + salon + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój
POZIOM 2: salon + balkon + 2 sypialnie + łazienka + korytarz.

Na poddasze prowadzą drewniane schody wewnętrzne, istnieje również możliwość wejścia na każdą kondygnację z klatki schodowej. Każda kondygnacja posiada osobny pomiar zużytego ciepła, wody oraz prądu (liczniki). W pobliżu pełna infrastruktura: park, przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, szpital, przychodnia.

Najważniejsze informacje: okna: PCV. Ogrzewanie: gazowe. Kominek: istnieje możliwość zainstalowania. Balkon: Tak. Garaż: istnieje możliwość dokupienia. W ofercie sprzedaży dostępne są jeszcze dwa mieszkania zlokalizowane w tym samym budynku: – dwupoziomowe: 102 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze/poddaszu, jednopoziomowe: 114 m2, zlokalizowane na parterze, do mieszkania przynależy ogród.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-350)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...