Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu, w dzielnicy KrzykiWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 119,60 m2 mieszczące się na parterze i I poziomie w 2-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 560 000 zł. Oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie dla biura opłacone przez właściciela.

Mieszkanie o eleganckim, znakomicie zaaranżowanym i zaprojektowanym wnętrzu.
Rozkład pokoi w mieszkaniu wygląda następująco:
POZIOM 1:
– salon
– kuchnia
– taras
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka
POZIOM 2:
– antresola/sypialnia

Mieszkanie estetycznie wykończone z najlepszego gatunku materiałów. Mieszkanie słoneczne, widne, jasne, a to między innymi dzięki licznym oknom. Kuchnia w zabudowie na wymiar w dobrym standardzie i kompletnie wyposażone w sprzęt AGD. Mieszkanie z osobnym, prywatnym wejściem wprost z poziomu 0. Przed wejściem usytuowane jest miejsce postojowe na samochód. Do mieszkania przynależy również drugie miejsce garażowe, w garażu podziemnym, w sąsiednim budynku.

Korzystna lokalizacja – mieszkanie znajduje się na terenie zamkniętego, monitorowanego i chronionego osiedla. Okolica bardzo bezpieczna. Dodatkowo mieszkanie posiada instalację alarmową. Mieszkanie nie posiada opłat administracyjnych, jedyne opłaty związane z użytkowaniem to opłaty z tytułu zużycia gazu, wody i prądu. Zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3046)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 24
Tel. +48 665 165 995

Inne w tej kategorii...