Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym bloku, we Wrocławiu, na Krzykach za 255 000 złotych. Mieszkanie świetnie nadaje się do zamieszkania przez rodzinę, jak i jako zakup inwestycyjny pod wynajem.

Rozkład pokoi w mieszkaniu wygląda następująco:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z możliwością powiększenia salonu kosztem jednej sypialni. Z balkonu rozpościera się piękny widok na tereny zielone. Mieszkanie dwustronne w znakomitej, prestiżowej lokalizacji. Blisko centrum oraz wyższe uczelnie. Bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta, dzięki wielu przystankom zbiorowej komunikacji miejskiej.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-774)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...