Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 235 000 zł. Najważniejsze zalety mieszkania to lokalizacja, potencjał oraz możliwość aranżacji. Mieszkanie świetnie nadaje się dla rodziny bądź jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie 2-stronne, w pełni rozkładowe, z ekspozycją okien w kierunku wschodnim i zachodnim. Dużo komfortu i mnóstwo przestrzeni.
Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie czyste, zadbane, wymienione okna. Odrębna własność, mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się blisko centrum oraz wielu wyższych uczelni. To również znakomity punkt komunikacyjny z łatwym i szybkim dojazdem do innych części miasta.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-772)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...