Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu do wynajęcia we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46,90 m2 mieszczące się na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 1 400 zł/m-c. Oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie dla biura opłacone przez właściciela mieszkania.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie jednostronne z balkonem od strony południowo-zachodniej. Mieszkanie w dobrym stanie, umeblowane standardowo, pokoje osobne, kuchnia z wyposażeniem, łazienka oraz osobne pomieszczenie na garderobę. Mieszkanie z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym. Przed budynkiem liczne miejsca parkingowe. Mieszkanie w trakcyjnej lokalizacji, wokół pełna infrastruktura: sklepy, lokale usługowe, park, przystanek zbiorowej komunikacji miejskiej. Wymagana kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty wynajmu.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15049)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 24
Tel. +48 665 165 995

Inne w tej kategorii...