Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 41,80 m2 usytuowane na III piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 242 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa sprzedaży pokrywa Sprzedający.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: sypialnia + salon + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc.

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Mieszkanie przeznaczone do remontu. Znakomita lokalizacja – mieszkanie znajduje się niedaleko Dworca Głównego PKP, Rynku, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Medycznego oraz przystanków komunikacji miejskiej. Mieszkanie idealne pod najem. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3039)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 21
tel. +48 502 266 024

Inne w tej kategorii...