Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki, wynajem

na zdjęciu salon w mieszkaniu do wynajęcia we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 82,59 m2 położone na V piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 2 300 zł/m-c.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc

W mieszkaniu znajduje się również bardzo funkcjonalna szafa w zabudowie/garderoba. Okna: PCV. Podłogi: panele, kafle. Mieszkanie znajduje się w bloku o bardzo dobrym stanie technicznym. Budynek z windą. Mieszkanie z piwnicą. Prestiżowa lokalizacja – mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie Galerii Handlowej Arkady, ponadto blisko do sklepów, przychodni lekarskich, przystanków komunikacji miejskiej itp. Wokół dużo zieleni oraz liczne miejsca postojowe.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-757)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...