Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu widok na wnętrze mieszkania do wynajęcia we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 79,60 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 2 950 zł/m-c. Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– pokój
– przedpokój
– garderoba
– łazienka
– balkon

Mieszkanie przygotowane do natychmiastowego zamieszkania. W mieszkaniu znajdują się wszystkie niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń. Wysoki standard i estetyczna aranżacja wnętrza.

Mieszkanie wyposażone w inteligentne systemy elektroniczne oraz usługi concierge’a. Atutem jest także miejsce postojowe w garażu pod budynkiem, wliczone w kwotę najmu. Do ceny wynajmu mieszkania należy dodać kwotę ok. 550 zł na czynsz administracyjny, do tego prąd oraz jednorazowa kaucja w wysokości 3 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15025)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096

Inne w tej kategorii...