Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 61,53 m2 usytuowane na wysokim parterze, w 11-kondygnacyjnym budynku z lat 80-tych, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 305 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Mieszkanie w pełni rozkładowe:
– loggia
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Mieszkanie wymaga remontu. Media miejskie. Mieszkanie ekonomiczne w utrzymaniu – czynsz – 540 zł. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji – obok pełna infrastruktura z lokalami handlowo-usługowymi.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15776)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...