Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu fragment mieszkania w stanie deweloperskim do sprzedaży we Wrocławiu

na zdjęciu fragment mieszkania w stanie deweloperskim do sprzedaży we Wrocławiu

Wrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 99,52 m2 usytuowane na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 499 000 zł. Mieszkanie bardzo atrakcyjne ze względu na lokalizację oraz potencjał zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum.

Mieszkanie ma 2 poziomy:
POZIOM 1:
– salon
– balkon
– pokój
– kuchnia
– łazienka
POZIOM 2:
– 2 pokoje
– łazienka
– taras
– balkon.

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Niewątpliwym atutem mieszkania jest duży taras o powierzchni 15,92 m2 oraz dwa balkony o powierzchniach odpowiednio 5,29 m2 i 1,91 m2. Możliwość przeniesienia kuchni do salonu jako aneks kuchenny, dzięki czemu uzyska się kolejny 5 pokój. Mieszkanie ciepłe, jasne z przestronnym balkonem od strony salonu. Atrakcyjna lokalizacja – wokół niska zabudowa, bliskość wielu terenów rekreacyjnych, m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, Park Południowy czy Park Kleciński. Centrum handlowo-usługowe okolicy tworzy Park Handlowy Bielany. Do mieszkania można dokupić dwa miejsca postojowe w garażu na poziomie -1 wraz z komórką lokatorską: dodatkowo płatne 25 000 zł.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-703)

Kontakt:
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882

Inne w tej kategorii...