Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

widok na osiedle we Wrocławiu, na którym znajduje się oferowane mieszkanie na sprzedażWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 65,60 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 451 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC 2%. Oferta dewelopera.

Mieszkanie w stanie deweloperskim, w pełni rozkładowe:
– salon
– balkon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka z wc
– przedpokój

Prestiżowa lokalizacja – mieszkanie znajduje się w poszukiwanej okolicy, na Krzykach, na osiedlu Ogrody Hallera. W okolicy niska zabudowa, bliskość wielu terenów rekreacyjnych, m.in., Park Południowy, centrum handlowo-usługowe. Mieszkanie do sprzedaży z opcją dokupienia miejsca postojowego w garażu, na poziomie -1 oraz komórki lokatorskiej.

Mieszkanie bardzo atrakcyjne ze względu na lokalizację oraz potencjał zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-722)

Kontakt:
e-mail: g.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 604 349 305

Inne w tej kategorii...