Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu wnętrze mieszkania na wynajem we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 53,64 m2 usytuowane na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 2 000 zł/m-c. Oferta bezpośrednia, najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– 2 sypialnie

Mieszkanie z możliwością doposażenia przez właścicieli, ponieważ obecnie jest częściowo umeblowane (wyposażona kuchnia, w salonie kanapa oraz komoda pod tv, w przedpokoju duża szafa). Przed budynkiem znajduje się duży parking. Do kosztów wynajęcia mieszkania należy doliczyć jeszcze czynsz administracyjny + prąd według zużycia. Jednorazowa kaucja 2 000 zł.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15765)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...