Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu Wrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o niespotykanym luksusie i niezwykle nowoczesnym wnętrzu. Mieszkanie znajduje się we Wrocławiu. Cena – 1,1 mln zł. Mieszkanie rozciąga się na rekordowym metrażu 130 metrów kwadratowych. 4 pokoje. Trzecie piętro. Dzielnica Krzyki. Mieszkanie dla wymagających klientów, którzy cenią komfort, bezpieczeństwo oraz korzystne położenie.

Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Wewnątrz bardzo ciekawe elementy związane z wystrojem, stylowy kominek, szklane drzwi, zastosowano oświetlenie, które nadaje indywidualny charakter wnętrzu. Mieszkanie z klimatyzacją zainstalowaną w salonie oraz sypialni

Mieszkanie pod względem stylistyki urządzone i wykończone jest bardzo nowocześnie. Do mieszkania przynależą dwa tarasy, a ponadto odrębny, zamykany garaż podziemny. Mieszkanie w stanie idealnym, nie wymaga żadnych nakładów finansowych.

W mieszkaniu znajdują się następujące pokoje:
KONDYGNACJA 1: salon + 2 tarasy + aneks kuchenny + 2 gabinety + łazienka + pralnia + przedpokój
KONDYGNACJA 2: open space + sypialnia

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-746)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...