Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

salon w stanie deweloperskim w mieszkaniu na sprzedaż za 480 000 zł we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 90,46 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 480 000 zł.

Mieszkanie z piękną antresolą. Mieszkanie w stanie deweloperskim.
Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– balkon
– łazienka z wc

Mieszkanie z wydzielonym miejscem pod aneks kuchenny w salonie. Mieszkanie słoneczne, ciepłe, jasne. Świetna lokalizacja – wokół niska zabudowa, tereny rekreacyjne, sklepy. Mieszkanie do sprzedaży w opcji z dokupieniem miejsca postojowego w garażu na poziomie -1 oraz komórki lokatorskiej (dodatkowo płatne 25 000 zł).

Najważniejsze atuty mieszkania to: lokalizacja, potencjał zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych oraz dogodne połączenia komunikacyjne z centrum.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację (150- 695).

Kontakt:
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882

Inne w tej kategorii...