Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na wynajem we Wrocławiu na KrzykachWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 72,90 m2 usytuowane na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 500 zł/m-c. Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel mieszkania.

Mieszkanie niezwykle estetycznie wykończone położone na strzeżonym osiedlu z pełną infrastrukturą.
Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską. Bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Mieszkanie w cenie 1 500 zł/miesięcznie + 720 zł czynsz administracyjny + prąd + jednorazowa kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentacje.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14994)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...