Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu, w dzielnicy KrzykiWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 61,93 m2 usytuowane na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 374 000 zł. Mieszkanie w wysokim standardzie, wykończone „pod klucz”. Mieszkanie z balkonem o powierzchni 5,29 m2 i ogrodem/tarasem o powierzchni 42,83 m2. Mieszkanie atrakcyjne ze względu na lokalizację oraz potencjał mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– taras
– 2 sypialnie
– balkon
– łazienka z wc
– przedpokój

W salonie wydzielone miejsce pod aneks kuchenny. Mieszkanie ciepłe, jasne z przestronnym balkonem od strony salonu. Mieszkanie znakomicie położone, nieopodal niska zabudowa, bliskość wielu terenów rekreacyjnych, m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, Park Południowy czy Park Kleciński. Centrum handlowo-usługowe okolicy tworzy Park Handlowy Bielany.

Mieszkanie do sprzedaży w opcji z dwoma miejscami postojowymi w garażu na poziomie -1 oraz z komórką lokatorską: dodatkowo płatne 25 000 zł.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150- 699)

Kontakt:
Tel.: +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...