Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu za 335 000 złWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 68,61 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 335 000 zł. Mieszkanie z antresolą, w stanie deweloperskim. Mieszkanie atrakcyjne ze względu na lokalizację oraz potencjał, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój
– balkon
– antresola

Budynek nowy, budowa ukończona w 2016 roku. W salonie wydzielone miejsce pod aneks kuchenny. Mieszkanie ciepłe, jasne z przestronnym balkonem od strony salonu. Mieszkanie w świetnej lokalizacji – wokół niska zabudowa, tereny rekreacyjne (Wrocławski Tor Wyścigów Konnych), Park Południowy czy Park Kleciński. Centrum handlowo-usługowego okolicy tworzy Park Handlowy Bielany.

Mieszkanie do sprzedaży z miejscem postojowym w garażu na poziomie -1 oraz komórką lokatorską: dodatkowo płatne 25 000 zł. Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150- 693)

Kontakt:
l.klimczuk@wgn.pl
tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...