Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia fragment salonu w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 45,30 m2 zlokalizowane na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1961 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 310 000 zł. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe bez księgi wieczystej. Główne atuty mieszkania to lokalizacja oraz potencjał mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie przeszło generalny remont, podczas którego m.in. wymieniono instalację. W kuchni i łazience położone ogrzewanie podłogowe. Wszystkie okna nowe, pcv dźwiękoszczelne. W pokojach duże szafy w zabudowie. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Budynek w dobrym stanie technicznym. Klatka, czysta, zadbana.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – blisko liczne tereny zielone, rekreacyjne, usługi. Ponadto wokół bloku liczne miejsca parkingowe.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-648)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...