Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu mieszkanie w stanie deweloperskim do sprzedaży w dzielnicy Krzyki, we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 90,46 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 450 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– antresola

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek nowy, budowa ukończona w 2016 roku. W salonie wydzielone miejsce pod aneks kuchenny. Mieszkanie ciepłe, jasne z przestronnym balkonem od strony salonu.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – w okolicy niska zabudowa, bliskość wielu terenów rekreacyjnych, m.in. Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, Park Południowy czy Park Kleciński. Centrum handlowo-usługowe okolicy tworzy Park Handlowy Bielany.

Mieszkanie z możliwością dokupienia miejsca postojowego w garażu na poziomie -1 wraz z komórką lokatorską dodatkowo: płatne 25 000 zł. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację oraz potencjał mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Dogodne połączenia komunikacyjne z centrum.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-696)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...