Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia mieszkanie do sprzedaży w dzielnicy Krzyki we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 86,19 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 4-+kondygnacyjnym budynku z 1930 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 499 000 zł. Mieszkanie bardzo atrakcyjne w pięknie zrewitalizowanej kamienicy.

Mieszkanie w znakomitej lokalizacji, która zapewnia doskonałe warunki dla osób chcących zamieszkać w historycznej części Wrocławia. Mieszkanie usytuowane jest w kameralnej i cichej okolicy, wokół budynku tereny zielone.

Mieszkanie składa się z:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– kuchnia
– jadalnia
– spiżarnia.

Mieszkanie do sprzedaży z przynależą komórką lokatorską o powierzchni 15 m2. Mieszkanie częściowo wyremontowane (nowa instalacja elektryczna i gazowa c.o., nowe okna PCV). Istnieje możliwość zrobienia przestronnego balkonu od strony północnej budynku. W pobliżu mieszkania znajduje się garaż o powierzchni 15,6 m2 (możliwość zakupu za 20 000 zł).

Przy transakcji pomagam w uzyskaniu kredytu z jak najniższą ratą na zakup mieszkania. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-594)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 796 582 443
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl

Inne w tej kategorii...