Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu mieszkanie na wrocławskich Krzykach na sprzedażWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 92 m2 położone na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 480 000 zł. Mieszkanie „wykończone pod klucz”, dwupoziomowe. Mieszkanie na granicy pięknie zagospodarowanego, malowniczego parku, w okolicach dzielnicy Jagodno.

Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie:
POZIOM 1:
– kuchnia
– salon
– sypialna
– spiżarnia
– łazienka
– przedpokój
POZIOM 2:
– salon
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– korytarz.

Na poddasze prowadzą drewniane schody wewnętrzne, istnieje również możliwość wejścia na każdą kondygnację z klatki schodowej. Każda kondygnacja posiada osobny pomiar zużytego ciepła, wody oraz prądu (liczniki).

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – blisko park, przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, szpital, przychodnia. Okna PCV. Ogrzewanie: gazowe. Kominek: istnieje możliwość zainstalowania. Balkon: Tak. Garaż: istnieje możliwość dokupienia.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-639)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 604 349 305
e-mail: g.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...