Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu salon w mieszkaniu na Krzykach, WrocławWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż.Do sprzedaż mieszkanie o powierzchni 107,20 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 500 000 zł. Mieszkanie na osiedlu Klecina.

Mieszkania składa się z dwóch poziomów:
POZIOM 1:
– pokój
– balkon
POZIOM 2:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka

Garaż (16,80 m2) oraz pomieszczenie gospodarcze (16,60 m2). Mieszkanie w cenie 500 000 zł garaż z pomieszczeniem gospodarczym w cenie 30 000 zł. Mieszkanie położone jest na kameralnym, zacisznym i ogrodzonym osiedlu. Wewnątrz znajduje się plac zabaw oraz dodatkowe miejsca parkingowe. Atutem lokalizacji jest dobry dojazd z kilku stron: od strony Oporowa, Bielan Wrocławskich, ul. Krzyckiej. Super dojazd do autostrady A4 i A8. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Stan techniczny mieszkania nie wymaga żadnych nakładów finansowych ani remontów, zatem do mieszkania można się wprowadzić od zaraz.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15689)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...