Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do wynajęcia we Wrocławiu-KrzykiWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane w przyziemiu https://belgradesaxperience.com/lettera-o/index.html , w 3-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 600 zł/m-c. Oprócz funkcji stricte mieszkalnej mieszkanie może być wykorzystywane również na działalność gospodarczą.

Mieszkanie korzystnie zlokalizowane – okolice ul. Rapackiego. Cicha i spokojna dzielnica domów z przeznaczeniem na zamieszkanie i działalności firm. Przed budynkiem możliwość parkowania ulica zakończona ślepą uliczką z możliwością parkowania większej ilości samochodów. Doskonała połączenie komunikacyjne z autostradą A4, 300 m od pętli autobusowej i tramwajowej.

Pokoje: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój

Mieszkanie w cenie 1 600 zł VAT + opłaty licznikowe. Wynajmujący wystawia fakturę. Możliwość rozliczania kosztów eksploatacyjnych poprzez liczniki lub ryczałtem za m2.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14969)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 05
Tel. +48 502 226 024
e-mail: i.jasinska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...