Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu mieszkanie w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu do sprzedazyWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na III piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 215 000 zł. Ze względu na rewelacyjne położenie, mieszkanie nadaje się idealnie jako mieszkanie dla rodziny jak i pod wynajem. Mieszkanie z balkonem obok galerii handlowej Sky Tower. Mieszkanie świetnie zlokalizowane – blisko punkty handlowo-usługowe, przychodnie, szkoły, uczelnie wyższe, tereny zielone, doskonała komunikacja miejska.

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze utrzymanym budynku, częściowo ocieplonym, na bieżąco remontowanym: wymienione instalacje elektryczne oraz wodno- sanitarne, odświeżona klatka schodowa, Przed budynkiem zielone podwórko.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Wystawa okien: wsch. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską.

Mieszkanie atrakcyjne ze względu na lokalizację i powierzchnię, zarówno do użytku własnego, jak i w celu inwestycyjnym. Mieszkanie z księga wieczystą – mieszkanie stanowi odrębną własność.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację (150-664).

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...