Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 68,40 m2 usytuowane na parterze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 498 000 zł. Mieszkanie atrakcyjne ze względu na lokalizację oraz potencjał, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Mieszkanie bardzo ładne do którego można dokupić miejsce parkingowe w garażu na poziomie -1.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– przedpokój
– taras

Mieszkanie znajduje się w budynku o bardzo dobrym stanie technicznym. Klatka ładna, czysta, jasna, zadbana. W kuchni meble w zabudowie które zostają dla przyszłego właściciela wraz ze sprzętem AGD. Kuchnia jasna z oknem.

Mieszkanie estetycznie zaaranżowane i urządzone. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe. Nowoczesna stolarka drzwiowa wewnętrzna. Mieszkanie na chronionym, zamkniętym osiedlu z monitoringiem i fizyczną ochroną. W sąsiedztwie liczne tereny zielone i rekreacyjne oraz nowa zabudowa 4-kondygnacyjna i jednorodzinna. Pełna własność. Założona księga wieczysta.

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: podłogi: panele i wykładzina, ogrzewanie: miejskie, taras: tak, garaż: istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-633)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 501 656 882
e-mail: l.klimczuk@wgn.pl

Inne w tej kategorii...