Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

wnętrze, salon mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu, w dzielnicy KrzykiWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 165 000 zł. Oferta na wyłączność. Mieszkanie w rejonie Placu Wróblewskiego (ok. 600 metrów od Placu Dominikańskiego).

Rozkład pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Mieszkanie z piwnicą o powierzchni 3,40 m2. Typ ogrzewania: C.O. z sieci miejskiej. Ciepła woda: nowy piec gazowy. Kamienica jest w dobrym stanie; znajduje się przy ul. Traugutta, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Wróblewskiego. Doskonała lokalizacja: blisko centrum Wrocławia, około 100 metrów od przystanku tramwajowego linii nr 0, 3, 5. Z placu Dominikańskiego możliwy szybki dojazd praktycznie do każdej części miasta. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Zapraszam na prezentację!

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15725)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...