Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia umeblowane mieszkanie na wynajem we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 61,21 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 45-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 1 900 zł/m-c. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik, lodówka, pralka.

Rozmieszczenie pokoi w mieszkaniu:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój
– balkon

W pobliżu liczne tereny rekreacyjno-wypoczynkowe Bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Cena najmu 1900 zł + 500 zł czynsz administracyjny + opłaty. Wymagana kaucja jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentacje. Ważne: oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14955)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...