Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia umeblowany salon w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku,we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki za cenę 259 000 zł. Mieszkanie rozkładowe w prestiżowej dzielnicy.

Rozmieszczenie pokoi w mieszaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie z piwnicą. Budynek zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym. W mieszkaniu zostały wymienione piony wodno-kanalizacyjne. Mieszkanie zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Gajowickiego. Mieszkanie jasne, ciepłe, idealnie dla rodziny lub jako zakup inwestycyjny (wynajem).

Ogrzewanie: miejskie. Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Okna: PCV. Podłogi: parkiet i kafle. Układ mieszkania: pełny rozkład. Wysokość pomieszczeń: 2,7 m. Zabezpieczenia: domofon. Parking: odpowiednia ilość miejsc wokół budynku. W pobliżu: przystanki MPK, punkty handlowo-usługowe, szkoły, przedszkole, Park Gajowicki. Niewątpliwie dużym atutem mieszkania jest bardzo dobra lokalizacja oraz możliwości komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-588)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...