Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

wnętrze mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Krzyki, we WrocławiuWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 107,20 m2, na Krzykach, we Wrocławiu za 530 000 zł. Mieszkanie nadające się do zamieszkania od zaraz, nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie z garażem o powierzchni 16,80 m2 oraz pomieszczeniem gospodarczym o pow. 16,60 m2.

Rozmieszczenie pokoi:
POZIOM 1: pokój + balkon
POZIOM 2: salon + aneks kuchenny + 2 pokoje + łazienka

Aneks kuchenny w zabudowie (meble, lodówka, kuchenka, piekarnik). Mieszkanie położone jest na kameralnym, zacisznym i ogrodzonym osiedlu. Wewnątrz znajduje się plac zabaw oraz dodatkowe miejsca parkingowe. Atutem mieszkania jest dobry dojazd z kilku stron: od strony Oporowa, Bielan Wrocławskich, ul. Krzyckiej. Super dojazd do autostrady A4 i A8

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15671)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...