Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

zdjęcie przedstawia budynek, w którym znajduje się mieszkanie na sprzedażWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 52,55 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu (dzielnica Krzyki, osiedle Borek) za cenę 239 000 zł. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Atrakcyjna cena i duży potencjał powodują, że jest to korzystna oferta zarówno dla rodziny jak i dla inwestora pod wynajem. Mieszkanie w dobrym stanie.

Pokoje w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– balkon
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie dwustronne, do własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska o powierzchni 12 m2. Pełna własność z księgą wieczystą. Wystawa okien: Wsch – Zach.

Niewątpliwie dużym atutem mieszkania jest bardzo korzystna lokalizacja oraz możliwości komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Budynek zadbany, ciepły, w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowany, dobrze zarządzająca wspólnota. Przed budynkiem odpowiednia ilość miejsc parkingowych oraz zielone skwery do wypoczynku mieszkańców.

Atrakcyjna oferta ze względu na bardzo dobrą lokalizację, potencjał oraz standard mieszkania.

Mieszkanie jasne, ciepłe, idealnie dla rodziny lub jako zakup inwestycyjny (wynajem). W pobliżu: C.H. Borek, Park Grabiszyński, szkoły, przedszkola, sieć komunikacji miejskiej – przystanek przed budynkiem. Cena: 239000 zł do negocjacji.

Mieszkanie dostępna od zaraz. Opłaty miesięczne: 150 zł. Najważniejsze informacje: Dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Kuchnia: osobna, jasna. Balkon: tak. Piwnica: tak. Okna: drewniane. Podłogi: drewniane. Zabezpieczenia: domofon. Parking: odpowiednia ilość miejsc wokół budynku.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-627)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...