Mieszkanie we Wrocławiu, Krzyki

luksusowy salon w mieszkaniu na wynajem, WrocławWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 53,60 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjn ym budynku w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 2 400 zł/m-c. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka oraz sprzęt RTV. Ważne: oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Dużym atutem jest również miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem, wliczone w kwotę najmu. Lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.

Rozmieszczenie pokoi wygląda następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– garderoba
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Apartamentowiec swą architekturą nawiązuje do reprezentacyjnych willi miejskich, usytuowany w cenionej okolicy Grabiszynka i Borka. Dziedziniec oraz wewnętrzne aleje zostały zaaranżowane zielenią, nie wspominając już o najbliższym sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne.

Cena najmu 2400 zł czynsz administracyjny plus opłaty. Wymagana kaucja 3 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (041-14901)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...