Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż WrocławWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 82 m2 położone na I piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 368 500 zł.. Oferta 0% – kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości. Mieszkanie na Kozanowie, w ok. ul. Celtyckiej. Blok z windą.

Mieszkanie ma następujący rozkład pomieszczeń:
– salon
– balkon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka

W bloku jest wózkownia dostępna dla mieszkańców. Mieszkanie z piwnicą. W mieszkaniu nowe okna PCV, wymienione piony kanalizacyjne. Budynek ocieplony, w bardzo dobrym stanie. Wokół bloku liczne miejsca postojowe dla mieszkańców. Pełna własność. Założona księga wieczysta. Cena 368 500 zł.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa,mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji , zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-287)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...