Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

salon w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu - FabrycznaWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej, zadbanej kamienicy, w dzielnicy Fabryczna (Grabiszyn) we Wrocławiu za cenę 360 000 zł. Dwie największe zalety mieszkania to bez wątpienia prestiżowa lokalizacja oraz możliwości komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Mieszkanie słoneczne, widne, jasne, ciepłe, idealnie dla rodziny lub jako zakup inwestycyjny (wynajem).

Mieszkanie w pełni rozkładowe:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie w wysokim standardzie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Na podłogach mozaika dębowa oraz kafle, nowe okna PCV, na ścianach gładzie, szafy w zabudowie, wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. W kuchni nowa zabudowa na wymiar wraz z AGD. Mieszkanie z przynależną piwnicą (5 m2). Do wspólnego użytkowania mieszkańców rowerownia. Mieszkanie stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. Budynek bardzo zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym. W ostatnim czasie zostały przeprowadzone następujące prace: remont dachu, klatki schodowej, wymiana pionów wodno-kanalizacyjnych.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-738)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...