Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

widok na salon w mieszkaniu we WrocławiuWrocław, mieszkania na sprzedaż. Dwa mieszkanie willowe o powierzchni łącznej 94,10 m2 położone w 3-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 499 000 zł. Mieszkania z wydzielonym ogrodem 198 m2 + 243 m2 część wspólna działki oraz z garażem i przynależną częścią piwnic. Ładne, zielone miejsce. Dobra lokalizacja, doskonałe połączenie komunikacyjne. Na wszystkie media oddzielne liczniki. Część wspólna to wejście do domu i działka 243 m2, (posadowiony dom i jego otoczenie).

MIESZKANIE 1: 55,6 m2

salon

– 2 sypialnie

– łazienka

– kuchnia

MIESZKANIE 2: 38,5 m2

salon

– sypialniana

– kuchnia

– łazienka

Jeden pokój jest do całkowitego zrobienia. Wszędzie okna drewniane starsze. Wszystkie instalacje w miedzi. Ogólnie mieszkanie na poddaszu do remontu. Dobre miejsce do zamieszkania, blisko szkoła, przedszkole, centrum handlowe Astra. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych

stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne

przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-13581)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 14

Tel. +48 696 439 452

e-mail: g.marciczkiewicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...