Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

kominek w salonie luksusowego mieszkania na wynajem we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 mieszczące się na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna za cenę 2 700 zł/m-c.

Mieszkanie w pełni rozkładowe:
– kuchnia
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój.

Wśród wielu atutów mieszkania na pewno warto wymienić zadbane wnętrze, funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz całkowite wyposażenie z umeblowaniem. Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem AGD. Okna PCV, na podłogach panele i kafle.

Kolejną zaletą mieszkania jest lokalizacja, gdyż znajduje się ono w dobrze skomunikowanym punkcie, skąd łatwo i szybko można dojechać z każdą częścią miasta. Nieopodal mieszczą się sklepy, punkty usługowe, centrum sportowe, szkoła oraz liczne przystanki autobusowe. Mieszkanie dostępne od zaraz. Kaucja zwrotna w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-790)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...