Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy, we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna za cenę 276 000 zł. Mieszkanie doskonale nadaje się również jako zakup inwestycyjny pod wynajem.

W mieszkaniu znajdują się następujące pokoje:
– salon
– pokój
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z możliwością wyodrębnienia garderoby. Wszystkie media miejskie. Lokal stanowi odrębną własność z księgą wieczystą. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Jasna, czysta, zadbana, przestronna klatka schodowa. Znakomita lokalizacja.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-737)

Kontakt:
e-mail: j.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...