Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu, w dzielnicy FabrycznaWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 usytuowane na IX piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 199 000 zł. Mieszkanie świetnie zlokalizowane ze względu na możliwości komunikacyjne z centrum oraz bliskość terenów zielonych – Park Grabiszyński. Bardzo dobra oferta na potrzeby indywidualne lub w celach inwestycyjnych (wynajem). Oferta dostępna tylko w naszym biurze.

Rozkład pokoi:
– salon
– balkon
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Jasna, czysta, zadbana, przestronna klatka schodowa. Nowa winda. Wokół liczne miejsca postojowe dla mieszkańców.

Mieszkanie z następującymi mediami: woda, prąd, gaz, kanalizacja oraz ogrzewanie. Cena: 199 000 zł – do negocjacji.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-721)

Tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...