Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu widok z zewnątrz na budynek, w którym znajduje się oferowane mieszkanie do sprzedażyWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 95,65 m2 położone w 3-kondygnacyjnym budynku z 2016 roku, w dzielnicy Fabryczna (Muchobór Wielki) za cenę 564 355 zł. Oferta bezpośrednia. Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa deweloper. Kupujący nie płaci prowizji ani PCC.

Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji deweloperskiej o podwyższonym standardzie. Rynek pierwotny. Mieszkania są słoneczne, przestronne, funkcjonalne, mają duże okna i dają ogromne możliwości aranżacyjne.

Mieszkania należą do kompleksu czterech nowoczesnych willi miejskich na terenie zagrodzonym. W każdej willi znajduje się 6 mieszkań. Wille – nowoczesne, wykonane z wysokiej klasy materiałów – nawiązują do najbardziej stylowych przykładów zabudowy willowej na terenie Wrocławia.

Mieszkania w stanie deweloperskim, bez białego montażu, do własnej aranżacji.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + 3 sypialnie + garderoba + łazienka + hall + taras

Mieszkanie z podziemnym garażem oraz ogrodem o pow. 73,30 m2. Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji – spokojny zakątek, wśród zabudowy domów jednorodzinnych i willi. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się: w odległości 300 m – supermarket, 700 m – banki, gastronomia, 800 m. – szkoła i przedszkole, 1 km – liczne supermarkety i punkty usługowe, CH Factory i in.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3000)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 24

Inne w tej kategorii...