Mieszkanie we Wrocławiu, Fabryczna

na zdjęciu mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu, w dzielnicy FabrycznaWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 60,19 m2 zlokalizowane w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku, w dzielnicy Fabryczna, we Wrocławiu za cenę 270 000 zł. Mieszkanie ładne, rozkładowe, na terenie osiedla Kozanów. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie 4.485,80 zł/m2.

Mieszkanie składa się z: salonu + 2 sypialni + kuchni + łazienki + wc + przedpokoju + balkonu.

Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 3 m2. Wszystkie media miejskie (w tym także ogrzewanie z sieci miejskiej). Blok z wielkiej płyty. Spokojni sąsiedzi.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – bardzo dobry dojazd do centrum. Kilkadziesiąt metrów od bloku znajduje się przystanek tramwajowy. Dostępna pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, placówki zdrowia, sklepy. W tym roku ma zostać ukończona budowa centrum handlowego Pilczyce. Ok. 2,5 km do Centrum Handlowego Magnolia Park. Blisko również do Stadionu Miejskiego, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia i Mostu Milenijnego.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15747)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...